Yhteystiedot

Huomioithan, että teemme vapaaehtoistyötä muun elämämme/perheemme ja omien lemmikkiemme ohella, joten yritäthän uudelleen ellemme vastaa heti.

Ota yhteyttä sivuillamme olevaa eläintä koskien VAIN eläimelle määrättyyn varaajaan!

Meillä ei ole mahdollisuutta soittaa takaisin puheluiden suuren määrän vuoksi. Emme vastaa tekstiviesteihin emmekä tuntemattomiin numeroihin.

 

Yhdistyksen toimihenkilöt kaudelle 2018-2019:

Hallitus:

Puheenjohtaja
Sanna Maja  (Turku)
sanna.maja@kodinvaihtajat.com

Varapuheenjohtaja
Marjukka Himanen (Mikkeli)
Arkisin klo 17-20 p.050-542 6655 (mikäli en vastaa, jätäthän tekstiviestin tai yrität myöhemmin uudelleen. Teemme vapaaehtoistyötä). Muina aikoina voit laittaa tekstiviestin tai sähköpostia:
marjukka.himanen@kodinvaihtajat.com

Sihteeri
Veera Nikula (Kaarina)
veera.nikula@kodinvaihtajat.com

Viivi Niemi (Tarvasjoki)
viivi@kodinvaihtajat.com

Päivi Ronkanen (Salo)
paivi.ronkanen@kodinvaihtajat.com

*******************************************************************************
Tanja Kuokkanen (Media-asiat)
tanja.kuokkanen@kodinvaihtajat.com

Taru Säteri (Turku)
taru.sateri@kodinvaihtajat.com
p.0400 737 739

Mona Lautiala (Salo)
mona.lautiala@kodinvaihtajat.com

ELÄINVARAAJAT:
Huomaathan että varaajana saattaa toimia myös muu yhdistyksen henkilö, yhteystiedot yläpuolella
             

Eija                      eija.huovila@kodinvaihtajat.com   

Jenni                   jenni.maattanen@kodinvaihtajat.com          

Riitta                    riitta.manninen @kodinvaihtajat.com

Marika                  marika.kultti @kodinvaihtajat.com

Lotta                      lotta.sundstrom @kodinvaihtajat.com

Annika                 annika.rautarinta @kodinvaihtajat.com

Erja                        erja.leino @kodinvaihtajat.com

Tiina                      tiina.suikkanen @kodinvaihtajat.com

Roosa                    roosa.raatikainen @kodinvaihtajat.com

Susanna              susanna.gustafsson @kodinvaihtajat.com

Tamara               tamara.vuotila@kodinvaihtajat.com

*******************************************************************************