Yhteystiedot

Huomioithan, että teemme vapaaehtoistyötä muun elämämme/perheemme ja omien lemmikkiemme ohella, joten yritäthän uudelleen ellemme vastaa heti.

Noudata soittoaikoja, mikäli sellaiset on mainittu. Ota yhteyttä sivuillamme olevaa eläintä koskien VAIN eläimelle määrättyyn varaajaan!

Meillä ei ole mahdollisuutta soittaa takaisin puheluiden suuren määrän vuoksi. Emme vastaa tekstiviesteihin emmekä tuntemattomiin numeroihin.

 

Yhdistyksen toimihenkilöt vuonna 2016-2017:

 

Hallitus:
Puheenjohtaja:  Viivi Niemi (Tarvasjoki)
viivi@kodinvaihtajat.com
040-1621777 yhteydenotot mieluiten sähköpostitse tai tekstiviestillä

Varapuheenjohtaja:  Taru Säteri (Turku)
taru.sateri@kodinvaihtajat.com
p.0400 737 739

sihteeri: Sanna Maja  (Turku)
sanna.maja@kodinvaihtajat.com

Hallituksen jäsen:  Päivi Ronkanen (Salo)
paivi.ronkanen@kodinvaihtajat.com

Taloudenhoitaja, hallituksen jäsen:  Maarit Perttula (Turku)
maarit.perttula@kodinvaihtajat.com

Hallituksen jäsen:   Veera Nikula (Kaarina)
veera.nikula@kodinvaihtajat.com

*******************************************************************************
Tanja Kuokkanen (Media-asiat)
tanja.kuokkanen@kodinvaihtajat.com

Mona Lautiala (Salo)
mona.lautiala@kodinvaihtajat.com

Laura Jokinen (Vihti)
laura.jokinen@kodinvaihtajat.com

ELÄINVARAAJAT:
Huomaathan että varaajana saattaa toimia myös muu yhdistyksen henkilö, yhteystiedot yläpuolella.
                               

Marika                  marika.kultti @kodinvaihtajat.com

Marjukka            marjukka.himanen @kodinvaihtajat.com

Lotta                      lotta.sundstrom @kodinvaihtajat.com

Annika                 annika.rautarinta @kodinvaihtajat.com

Maura                   maura.haimola @kodinvaihtajat.com

 Eija                       eija.huovila @kodinvaihtajat.com

Susanna             susanna.gustafsson @kodinvaihtajat.com

Saana                  saana.katariina @kodinvaihtajat.com

Jenni                    jenni.maattanen@kodinvaihtajat.com

Johanna                johanna.stoerkel @kodinvaihtajat.com

*******************************************************************************
Jäsenasiat:
Kimmo                
kimmo.lagerblom@kodinvaihtajat.com