Yhteystiedot

Huomioithan, että teemme vapaaehtoistyötä muun elämämme/perheemme ja omien lemmikkiemme ohella, joten yritäthän uudelleen ellemme vastaa heti.

Ota yhteyttä sivuillamme olevaa eläintä koskien VAIN eläimelle määrättyyn varaajaan

 Yhdistyksen toimihenkilöt kaudelle 2019-2020:

Hallitus:

Puheenjohtaja
Sanna Maja  (Turku)
sanna.maja@kodinvaihtajat.com

Varapuheenjohtaja
Marjukka Himanen (Mikkeli)
marjukka.himanen@kodinvaihtajat.com

sihteeri, talous
Viivi Niemi (Tarvasjoki)
viivi@kodinvaihtajat.com

Päivi Ronkanen (Salo)
paivi.ronkanen@kodinvaihtajat.com

Veera Nikula (Kaarina)
veera.nikula@kodinvaihtajat.com

 

*******************************************************************************
Tanja Kuokkanen (Media-asiat)
tanja.kuokkanen@kodinvaihtajat.com

Taru Säteri (Turku)
taru.sateri@kodinvaihtajat.com

Mona Lautiala (Salo)
mona.lautiala@kodinvaihtajat.com

ELÄINVARAAJAT:
Huomaathan että varaajana saattaa toimia myös muu yhdistyksen henkilö, yhteystiedot yläpuolella
             

Liisa                    liisa.jaho@kodinvaihtajat.com

Eija                      eija.huovila@kodinvaihtajat.com   

Jenni                   jenni.maattanen@kodinvaihtajat.com          

Riitta                    riitta.manninen @kodinvaihtajat.com

Marika                  marika.kultti @kodinvaihtajat.com

Lotta                      lotta.sundstrom @kodinvaihtajat.com

Annika                 annika.rautarinta @kodinvaihtajat.com

Erja                        erja.leino @kodinvaihtajat.com

Tiina                      tiina.suikkanen @kodinvaihtajat.com

Susanna              susanna.gustafsson @kodinvaihtajat.com

Tamara               tamara.vuotila@kodinvaihtajat.com

*******************************************************************************