Yhteystiedot

Huomioithan, että teemme vapaaehtoistyötä muun elämämme/perheemme ja omien lemmikkiemme ohella, joten yritäthän uudelleen ellemme vastaa heti.

Ota yhteyttä sivuillamme olevaa eläintä koskien VAIN eläimelle määrättyyn varaajaan!

Meillä ei ole mahdollisuutta soittaa takaisin puheluiden suuren määrän vuoksi. Emme vastaa tekstiviesteihin emmekä tuntemattomiin numeroihin.

 

Yhdistyksen toimihenkilöt kaudelle 2017-2018:

Hallitus:
Puheenjohtaja
Sanna Maja  (Turku)
sanna.maja@kodinvaihtajat.com

Varapuheenjohtaja
Viivi Niemi (Tarvasjoki)
viivi@kodinvaihtajat.com
040-1621777 yhteydenotot mieluiten sähköpostitse tai tekstiviestillä

Sihteeri
Päivi Ronkanen (Salo)
paivi.ronkanen@kodinvaihtajat.com

Veera Nikula (Kaarina)
veera.nikula@kodinvaihtajat.com

Eija Huovila (Kotka)
eija.huovila@kodinvaihtajat.com

Marjukka Himanen (Mikkeli)
marjukka.himanen@kodinvaihtajat.com

Jenni Määttänen (Naantali)
jenni.maattanen@kodinvaihtajat.com

*******************************************************************************
Tanja Kuokkanen (Media-asiat)
tanja.kuokkanen@kodinvaihtajat.com

Taru Säteri (Turku)
taru.sateri@kodinvaihtajat.com
p.0400 737 739

Mona Lautiala (Salo)
mona.lautiala@kodinvaihtajat.com

ELÄINVARAAJAT:
Huomaathan että varaajana saattaa toimia myös muu yhdistyksen henkilö, yhteystiedot yläpuolella.
                               

Marika                  marika.kultti @kodinvaihtajat.com

Lotta                      lotta.sundstrom @kodinvaihtajat.com

Annika                 annika.rautarinta @kodinvaihtajat.com

Maura                   maura.haimola @kodinvaihtajat.com

Susanna             susanna.gustafsson @kodinvaihtajat.com

Saana                  saana.katariina @kodinvaihtajat.com

Johanna                johanna.stoerkel @kodinvaihtajat.com

*******************************************************************************